headernw.jpg
 

Heren 1

Spelers Heren 1

Daan Canninga
Julius Cnossen
Matthijs Duijst
Sander Eikema
Daan van Elburg
Bas Hensing
Hans Hogenhuis
Sebastiaan Jansen van Galen
Robert Kuntz
Eric Lamberts
Bram Los
Merijn Meiboom
Noah Nijhuis
Cas Reijnen
Laurens Rijnja
Bob van de Water

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sander Eikema
Coach John Nijhuis
Trainer John Nijhuis

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Culemborg H1 Zwaluwen H1 14:45
Doorn/De Haaskamp H1 Loenen H1 14:30
Leerdam H1 Eemvallei H1 14:30
Lelystad H1 Spitsbergen H1 11:00
Rapid H1 Nijkerk H1 14:45
Soest H1 Vianen H1 14:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zwaluwen H1 20 49 16 1 3 100 34 0
2 Soest H1 20 49 15 4 1 105 39 0
3 Nijkerk H1 20 44 14 2 4 92 36 0
4 Lelystad H1 20 41 13 2 5 82 56 0
5 Spitsbergen H1 20 37 12 1 7 76 53 0
6 Culemborg H1 20 34 11 1 8 73 50 0
7 Doorn H1 20 27 7 6 7 64 49 0
8 Rapid H1 20 23 7 2 11 52 70 0
9 Loenen H1 20 15 4 3 13 47 76 0
10 Eemvallei H1 20 11 3 2 15 49 99 0
11 Vianen H1 20 11 3 2 15 42 93 0
12 Leerdam H1 20 6 2 0 18 29 156 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei HC Leerdam H1 14:30 uit
2 jun Doornse Hockey Club H1 14:45 thuis - Rabobank, Locatie Caraiben, Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Eemvallei H1 Lelystad H1 2-5
Spitsbergen H1 Zwaluwen H1 0-4
Nijkerk H1 Leerdam H1 13-1
Soest H1 Rapid H1 4-1
Loenen H1 Culemborg H1 2-3
Vianen H1 Doorn/De Haaskamp H1 2-4
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Rapid H1 Spitsbergen H1 6-4
Doorn/De Haaskamp H1 Nijkerk H1 2-1
Leerdam H1 Soest H1 0-14
Zwaluwen H1 Loenen H1 6-5
Lelystad H1 Vianen H1 5-1
Culemborg H1 Eemvallei H1 4-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Nijkerk H1 Lelystad H1 8-1
Vianen H1 Culemborg H1 1-7
Soest H1 Doorn/De Haaskamp H1 2-2
Eemvallei H1 Zwaluwen H1 0-7
Leerdam H1 Rapid H1 5-3
Loenen H1 Spitsbergen H1 4-5
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Spitsbergen H1 Eemvallei H1 7-2
Doorn/De Haaskamp H1 Leerdam H1 5-0
Lelystad H1 Soest H1 5-6
Culemborg H1 Nijkerk H1 2-2
Zwaluwen H1 Vianen H1 7-1
Rapid H1 Loenen H1 5-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Leerdam H1 Lelystad H1 2-5
Eemvallei H1 Loenen H1 3-1
Vianen H1 Spitsbergen H1 1-2
Nijkerk H1 Zwaluwen H1 0-6
Doorn/De Haaskamp H1 Rapid H1 7-0
Soest H1 Culemborg H1 7-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Lelystad H1 Doorn/De Haaskamp H1 3-1
Loenen H1 Vianen H1 5-2
Spitsbergen H1 Nijkerk H1 2-3
Zwaluwen H1 Soest H1 6-1
Culemborg H1 Leerdam H1 12-0
Rapid H1 Eemvallei H1 4-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Doorn/De Haaskamp H1 Culemborg H1 2-0
Leerdam H1 Zwaluwen H1 1-8
Lelystad H1 Rapid H1 6-1
Vianen H1 Eemvallei H1 4-3
Nijkerk H1 Loenen H1 8-2
Soest H1 Spitsbergen H1 4-0
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Loenen H1 Soest H1 3-3
Zwaluwen H1 Doorn/De Haaskamp H1 7-4
Eemvallei H1 Nijkerk H1 1-7
Spitsbergen H1 Leerdam H1 6-1
Culemborg H1 Lelystad H1 6-0
Rapid H1 Vianen H1 7-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Lelystad H1 Zwaluwen H1 3-0
Doorn/De Haaskamp H1 Spitsbergen H1 2-6
Culemborg H1 Rapid H1 5-2
Nijkerk H1 Vianen H1 6-1
Soest H1 Eemvallei H1 7-1
Leerdam H1 Loenen H1 6-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Vianen H1 Soest H1 3-6
Eemvallei H1 Leerdam H1 7-1
Spitsbergen H1 Lelystad H1 2-2
Zwaluwen H1 Culemborg H1 6-2
Loenen H1 Doorn/De Haaskamp H1 2-2
Nijkerk H1 Rapid H1 6-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Soest H1 Nijkerk H1 4-1
Lelystad H1 Loenen H1 8-1
Leerdam H1 Vianen H1 3-4
Rapid H1 Zwaluwen H1 3-2
Doorn/De Haaskamp H1 Eemvallei H1 3-3
Culemborg H1 Spitsbergen H1 2-4
ZONDAG 10 MAART 2019
Lelystad H1 Eemvallei H1 8-1
Rapid H1 Soest H1 0-4
Culemborg H1 Loenen H1 3-0
Doorn/De Haaskamp H1 Vianen H1 3-1
Zwaluwen H1 Spitsbergen H1 3-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Soest H1 Leerdam H1 14-1
Vianen H1 Lelystad H1 4-5
Eemvallei H1 Culemborg H1 3-4
Nijkerk H1 Doorn/De Haaskamp H1 3-1
Spitsbergen H1 Rapid H1 5-0
Loenen H1 Zwaluwen H1 1-3
ZONDAG 24 MAART 2019
Rapid H1 Leerdam H1 6-0
Spitsbergen H1 Loenen H1 3-1
Zwaluwen H1 Eemvallei H1 8-1
Culemborg H1 Vianen H1 3-2
Lelystad H1 Nijkerk H1 3-1
Doorn/De Haaskamp H1 Soest H1 3-3
ZONDAG 31 MAART 2019
Loenen H1 Rapid H1 2-1
Soest H1 Lelystad H1 7-4
Nijkerk H1 Culemborg H1 3-0
Vianen H1 Zwaluwen H1 0-5
Eemvallei H1 Spitsbergen H1 5-7
Leerdam H1 Doorn/De Haaskamp H1 1-14
ZONDAG 7 APRIL 2019
Rapid H1 Doorn/De Haaskamp H1 2-2
Lelystad H1 Leerdam H1 8-0
Culemborg H1 Soest H1 1-6
Zwaluwen H1 Nijkerk H1 3-5
Spitsbergen H1 Vianen H1 5-0
Loenen H1 Eemvallei H1 5-4
ZONDAG 14 APRIL 2019
Leerdam H1 Culemborg H1 1-9
Doorn/De Haaskamp H1 Lelystad H1 2-2
Nijkerk H1 Spitsbergen H1 4-3
Vianen H1 Loenen H1 6-3
Soest H1 Zwaluwen H1 2-2
Eemvallei H1 Rapid H1 6-3
ZATERDAG 20 APRIL 2019
Leerdam H1 Nijkerk H1 2-6
ZONDAG 5 MEI 2019
Eemvallei H1 Vianen H1 4-4
Loenen H1 Nijkerk H1 1-1
Spitsbergen H1 Soest H1 1-4
Zwaluwen H1 Leerdam H1 9-2
Culemborg H1 Doorn/De Haaskamp H1 3-0
Rapid H1 Lelystad H1 2-3
ZONDAG 12 MEI 2019
Soest H1 Loenen H1 3-2
Doorn/De Haaskamp H1 Zwaluwen H1 1-2
Vianen H1 Rapid H1 2-2
Nijkerk H1 Eemvallei H1 6-1
Lelystad H1 Culemborg H1 5-3
Leerdam H1 Spitsbergen H1 1-7
ZONDAG 19 MEI 2019
Eemvallei H1 Soest H1 1-4
Vianen H1 Nijkerk H1 0-8
Loenen H1 Leerdam H1 5-1
Zwaluwen H1 Lelystad H1 6-1
Rapid H1 Culemborg H1 4-2
Spitsbergen H1 Doorn/De Haaskamp H1 6-4