headernw.jpg
 
Dit schema loopt van 23-6-2018 t/m 7-7-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Rabobank veld 1 - CD Trainers Lisa, Sophie, Floor G
17:00 - 18:00 Meisjes 6E4 Rabobank veld 1 - CD Trainers Lisa, Sophie, Floor G
17:00 - 18:00 Meisjes 6E7 Rabobank veld 1 - CD Trainers Lisa, Sophie, Floor G
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Veld 2 - CD Trainer Andrew
17:30 - 18:30 Meisjes D6 Blauw Veld 2 - AB Trainer Herman
17:45 - 19:00 Meisjes D1 Lisa Ruizendaal Rabobank veld 1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens D1 Luuk Volkers Veld 2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C1 Sander Breethoff Rabobank veld 1 - AB
20:00 - 21:00 Jongens C1 Michelle van Meeteren Rabobank veld 1 - AB Trainer
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 Veld 2 Trainers Olaf en Max
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 Veld 2 Trainers Olaf en Max
17:00 - 18:00 Meisjes 6E4 Veld 2 trainers Olaf, Dirk en Max
17:00 - 18:00 Meisjes 6E5 Veld 2 trainers Olaf, Dirk en Max
17:00 - 18:00 Meisjes 6E6 Veld 2 trainers Olaf, Dirk en Max
17:30 - 18:30 Jongens 6E2 Rabobank veld 1 - AB Trainer Julia Joldersma en Floor Hart
17:30 - 18:30 Jongens 6E3 Rabobank veld 1 - AB Trainer Julia Joldersma en Floor Hart
17:45 - 19:00 Jongens B1 John Nijhuis Rabobank veld 1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Veld 2 Trainers Olaf en Max
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 Veld 2 Trainers Olaf en Max
19:00 - 20:00 Jongens D2 Daan Hofland Veld 2 - CD Daan
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Rabobank veld 1 - AB Olv Isabel en Sander
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Veld 2 - AB Naomi
19:00 - 20:00 Meisjes D2 Blauw Rabobank veld 1 - CD Trainers: Lisanne en Lois
20:30 - 22:00 Heren 1 Rabobank veld 1 trainer John
20:30 - 22:00 Jongens A1 Rabobank veld 1 trainer John
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes 8E4 Rabobank veld 1 Olaf, Nynke en Mandy
16:00 - 17:00 Meisjes 8E5 Rabobank veld 1 Olaf, Nynke en Mandy
16:00 - 17:00 meisjes 8E6 Rabobank veld 1 Olaf, Nynke en Mandy
16:30 - 17:30 Jongens D1 Veld 2 - CD Luuk
16:45 - 17:45 Meisjes 3F4 Veld 2 - AB Sebastiaan, Max, Meike, Linde
16:45 - 17:45 Meisjes 3F5 Veld 2 - AB Sebastiaan, Max, Meike, Linde
16:45 - 17:45 Meisjes 3F6 Veld 2 - AB Sebastiaan, Max, Meike, Linde
16:45 - 17:45 Meisjes 3F7 Veld 2 - AB Sebastiaan, Max, Meike, Linde
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Rabobank veld 1 Olaf, Nynke en Mandy
17:00 - 18:00 Jongens 6E2 Rabobank veld 1 Olaf, Nynke en Mandy
17:00 - 18:00 Jongens 6E3 Rabobank veld 1 Olaf, Nynke en Mandy
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 Veld 2 - CD Sander
17:45 - 18:45 Meisjes 3F1 Veld 2 - AB Max, Linde, Sebastiaan
17:45 - 18:45 Meisjes 3F2 Veld 2 - AB Max, Linde, Sebastiaan
17:45 - 18:45 Meisjes 3F3 Veld 2 - AB Max, Linde, Sebastiaan
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 Rabobank veld 1 Olaf, Nynke, Mandy
18:00 - 19:00 Jongens 8E2 Rabobank veld 1 Olaf, Nynke, Mandy
18:00 - 19:00 Jongens 8E3 Rabobank veld 1 Olaf, Nynke, Mandy
18:30 - 19:30 Jongens C1 Veld 2 - CD Michelle
19:00 - 20:00 Meisjes B1 Maikel Vergunst Veld 2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C1 Rabobank veld 1 - AB Sander
19:00 - 20:00 Meisjes D2 Groen Rabobank veld 1 - CD Nynke
20:00 - 22:00 Dames 1 Bart Reitsma Rabobank veld 1
20:00 - 22:00 Dames Jong 1 Bart Reitsma Rabobank veld 1
20:00 - 21:00 Meisjes A1 Veld 2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Rabobank veld 1 Kim, Nynke en Sam
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Rabobank veld 1 Kim, Nynke en Sam
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 Rabobank veld 1 Kim, Nynke en Sam
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Rabobank veld 1 - AB Nynke en Naomi
18:30 - 19:30 Jongens D3 Groen Veld 2 - AB eigen trainer
19:00 - 20:00 Jongens D2 Rabobank veld 1 - AB Daan
20:30 - 22:00 Jongens A1 Rabobank veld 1 John en Harro
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 3F1 Veld 2 Mandy, Matthijs, Floor H en Julia
16:00 - 17:00 Jongens 3F2 Veld 2 Mandy, Matthijs, Floor H en Julia
16:00 - 17:00 Jongens 3F3 Veld 2 Mandy, Matthijs, Floor H en Julia
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Rabobank veld 1 Bram, Sebas, Roos Anne
16:30 - 17:30 Jongens 8E2 Rabobank veld 1 Bram, Sebas, Roos Anne
16:30 - 17:30 Jongens 8E3 Rabobank veld 1 Bram, Sebas, Roos Anne
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Veld 2 - AB ulia Joldersma, LIsa Vergunst, Fiene en Noortje Breethoff
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Veld 2 - AB ulia Joldersma, LIsa Vergunst, Fiene en Noortje Breethoff
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 Veld 2 - AB ulia Joldersma, LIsa Vergunst, Fiene en Noortje Breethoff
17:00 - 18:00 Meisjes 6E5 Veld 2 - CD Mandy vd Ende, Floor Euving, Bo van Hasselt
17:00 - 18:00 Meisjes 6E6 Veld 2 - CD Mandy vd Ende, Floor Euving, Bo van Hasselt
17:00 - 18:00 Meisjes 6E7 Veld 2 - CD Mandy vd Ende, Floor Euving, Bo van Hasselt
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 Rabobank veld 1 Max, Bram, Roos Anne
17:30 - 18:30 Meisjes 8E5 Rabobank veld 1 Max, Bram, Roos Anne
17:30 - 18:30 meisjes 8E6 Rabobank veld 1 Max, Bram, Roos Anne
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Bart Reitsma Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Rabobank veld 1 - CD John
19:00 - 20:00 Meisjes D2 Blauw Rabobank veld 1 - AB Lisanne en Lois
20:00 - 21:30 Dames 1 Bart Reitsma Veld 2
20:00 - 21:30 Dames Jong 1 Bart Reitsma Veld 2
20:30 - 22:00 Heren 1 Rabobank veld 1 John