headernw.jpg
 

Organisatie

Bestuur [Mail]
Melchert Reudink Voorzitter  mail
Sabine Brasser Accommodatie  mail
Herman Bodewes Algemeen Bestuurslid
Tim Abbenhuës Algemeen Bestuurslid
Lotte Monster Communicatie, PR en Evenementen  mail
Accommodatie Commissie [Mail]
Henri Boersema Accommodatie Olympus
Paul de Koning Accommodatie Olympus
Maureen Hinsenveld Reserveringen accommodatie  mail
Natalie Bakker Gevonden voorwerpen  mail
Arbitrage Commissie [Mail]
Arnold de Lange Voorzitter  mail
Han Huizing Planner arbitrage Senioren
Petra van Uffelen Planner arbitrage Junioren & Beleid  mail
Ernst-Jan Bakker Coördinator Opleidingen  mail
Werner Jansen CS + leercoach  mail
Pien Slingerland CS + leercoach  mail
Bar Commissie [Mail]
Wendela Brundel Barplanning
Alice Korting Barplanning
Communicatie Commissie [Mail]
Charlotte Nieuwland Commissielid
Lotte Monster Commissielid
Johan Joldersma Commissielid
Eenlocatie Commissie
Johan Joldersma Commissielid
Adriënne Duinkerke Commissielid
Mark de Beer Commissielid
Maaike Thoben-dijkgraaf Voorzitter
Harry Noortman Commissielid
Evenementen [Mail]
Reinder Laeven Commissielid
Grote Clubactie [Mail]
Catrien Braaksma Commissielid
ICT [Mail]
Peter Maas Commissielid
Vincent van Es Commissielid
Johan Joldersma Commissielid  mail
Jeugd evenementen commissie - JEC [Mail]
Sharine Axson Commissielid
Charlotte Beugels-Rietveld Commissielid
Katja Hardick-Groen Commissielid
Monique van den Berg Commissielid
Kas Commissie [Mail]
Frank Schröder Commissielid
Martin van der Brug Commissielid
Ledenadministratie [Mail]
Martin Jacobs Commissielid  mail
Peter Maas Wachtlijst Beheer  mail
Alan Kitaman Commissielid  mail
Materiaal Commissie [Mail]
Rob van der Post Commissielid
Nathalie IJzerman Commissielid
Sponsor Commissie [Mail]
Peter Timmermans Commissielid
Sebastiaan van Leur Commissielid
Wilco Groot Commissielid
Christa Borgers Commissielid
Technische Commissie
Algemeen - Mail
Laurens Rijnja Jongste Jeugd
John Nijhuis Jongste Jeugd
Noortje Breethoff Jongste Jeugd
Begeleidingscommissie - Mail
Sander Breethoff Commissielid  mail
Coördinator keepers - Mail
Inge Weytingh Commissielid
Karin Brink Commissielid
Medische Commissie - Mail
Fleur de Boer Commissielid
TC - Zuil 1 - Mail
Ramon David Jongste Jeugd Meisjes  mail
Zuil 1
Charlotte Beugels-Rietveld Lijncoordinator E6 Meisjes  mail
Danielle Cöhrs Lijncoordinator E8 Meisjes  mail
Annelies Boer Lijncoördinator Meisjes F  mail
Joor Verheij Lijncoördinator Benjamin Meisjes  mail
Marit Kuyper Lijncoördinator Funkey  mail
TC - Zuil 2 - Mail
Jacqueline Slot-rijn Jongste Jeugd Jongens
Zuil 2
Jacqueline Slot-rijn Lijncoördinator E8 Jongens  mail
Joor Verheij Lijncoordinator E6 Jongens  mail
Astrid van Asch Lijncoördinator Jongens F  mail
Hester Geerdinck Lijncoördinator Benjamin Jongens  mail
TC - Zuil 3 - Mail
Zuil 3
Nanette Tollenaar Lijncoördinator Meisjes B Junioren  mail
Lara van Lunteren Lijncoördinator Meisjes C Junioren  mail
Lisette Ouwerkerk Lijncoördinator Meisjes D Junioren  mail
TC - Zuil 4 - Mail
Edwin Feldbrugge Junioren Jongens B/C/D
Zuil 4
Jeroen Pot Lijncoordinator B Jongens  mail
Jeroen Pot Lijncoordinator C Jongens  mail
Edwin Feldbrugge Lijncoordinator D Jongens  mail
TC - Zuil 5 - Mail
Wanda Kolk Senioren/Trimhockey/A Junioren
Zuil 5
Marloes Greve Trimhockey  mail
Mylène van Haaften Trimhockey  mail
Wanda Kolk Senioren  mail
Tucht Commissie [Mail]
Bas Lutters Tucht Commissie  mail
Vertrouwenscontactpersonen [Mail]
Patricia Knijff Vertrouwenspersoon
Wedstrijdsecretariaat [Mail]
Pieter Lanting Wedstrijdsecretariaat - Jeugd en Algemene Zaken  mail
Wendy Schuiling Wedstrijdsecretaris - Jongste Jeugd  mail
Muriel Thuring Wedstrijdsecretaris - Veldplanning  mail
Zaalhockey Commissie [Mail]
Pieter Lanting Zaalhockeycommissaris
Johan van Es Zaalhockeycommissaris